close
تبلیغات در اینترنت
اخبار بازی
جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن

اپلود بوی

بازی Days Gone، جدیدترین انحصاری کنسول پلی استیشن 4، روز جمعه در دسترس کاربران قرار گرفت تا آن‌ها را وارد جهانی آخرالزمانی کند. ظاهرا دیزگان مشکلاتی نظیر پایدار نبودن فریم ریت، مشکلات صوتی و باگ‌هایی را در خود جای داده بود که کاربران آن‌ها را به تیم سازنده گزارش کرده بودند.

ادامه مطلب

تحلبل‎گر معروف دنیای بازی‎های ویدیویی، مایکل پچر اعتقاد دارد که اگر شرکت الکترونیک آرتز و استودیو دایس بتوانند به همین صورت روند روبه رشد خود را در ساخت سری بازی‎های Battlefield ادامه دهند، عنوان Battlefield 5 می‎تواند از نسخه بعدی سری بازی‎های Call of Duty هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ فروش پیشی بگیرد.

ادامه مطلب

شرکت های Square Enix و IO Interactive لحظاتی قبل اعلام کردند که عرضه عنوان HITMAN تا ماه مارس 2016 به تعویق افتاده است.

طبق اعلام این دو شرکت، این چند ماه اضافه شده، به تیم سازنده وقت کافی را می‌دهد تا محتوای بیش تری را به بازی اضافه نماید.

شرکت IO Interactive در بیانیه ای نوشت:

"ما می‌خواهیم بطور یقین مطمئن شویم که شما بهترین تجربه ممکن از بازی را خواهید داشت؛ به همین منظور تصمیم سختی را اتخاذ کردیم که زمان انتشار بازی را به ماه مارس 2016 تغییر دهیم. این چند ماه اضافه تر، بدان معنا خواهد بود که ما قادریم بیش تر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی کرده بودیم، به محتوای موجود در بازی بیفزاییم و پس از ان نیز بروز رسانی های بهتری که در نهایت بازی را برای همگان بهتر می‌سازد، منتشر کنیم و این چیزی است که همه ما در نهایت به دنبال آن هستیم."


IO Interactive در کنار انتشار خبر به تاخیر افتادن بازی، یک تصویر مقایسه ای نیز بین عناوین Hitman: Absolution و HITMAN به نمایش گذاشت. بر اساس اطلاعات این تصویر، مرحله Paris Showstopper در بازی HITMAN، شش برابر گسترده تر از بزرگترین مرحله Hitman: Absolution خواهد بود. نه تنها این، بلکه مرحله نام برده، دربرگیرنده 60 اتاق در داخل بنای سلطنتی موجود در آن بهمراه 25 مکان مختلف در درون و اطراف این بنا می‌باشد.

اگر مطلع باشید عنوان Batman: Arkham Knight بروی پلتفرم PC با وضعیت بسیار بدی منتشر شد بطوریکه یکی از افتضاح ترین پورت های PC لقب گرفت. با توجه به مشکلاتی نسخه ی PC این عنوان به همراه داشت سرانجام شرکتِ Warner Bros این موضوع را پذیرفت که واقعاً در توسعه ی این نسخه از بازی کم کاری کرده و تصمیم به لغو فروش نسخه ی PC در بازار و از نو منتشر کردن آن افتاد.

درحالی که توسعه دهندگان همچنان در حال کار بروی مشکلات نسخه ی PC می باشند خبر از DLC جدیدی برای بازی ارائه شد که اگر با کمی دو دوتا چارتا به قضیه نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که با این وضعیت باید تا پایان سال شاهده بروزرسانی های متعدد نسخه ی PC باشیم و این واقعاً برای کاربران بسیار آزار دهنده و سخت است از این رو تولیدکنندگان در مصاحبه ای در رابطه با DLC رو به انتشار بازی به این موضوع اشاره کردند که نسخه ی PC عنوانِ Batman: Arkham Knigh تا آخر هفته از نو در بازار منتشر خواهد شد.

امروز Ed Boon اطلاعات جالب دیگری را در رابطه با عنوان Mortal Kombat X منتشر کرده است. Boon اعلام کرده است بازی با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 در حال ساخت است.

ادامه مطلب